Novinky

Nějak ty plány nevychází o.o

18. července 2013 v 20:34 | CuPy
Zdarec lidi. Myslela jsem si zase jak budu mít času a ono zase nic,proto nepojedem raději už podle plánů i když by to bylo hezké :D moc nefotím už protože se bojím že mi dojdou baterky (vždycky je problém s tím kdo je koupí) a to ještě musím nafotit do soutěže. Takže nic neslibuju..příjdete a uvidíte :)

Dneska jsem byla v našem nedalekém obchodním centru. Letěla jsem hnedka zkouknout naživo novinky. Musím říct že i když se mi Shirská klisna nelíbila na fotkách..vypadala úchvatně stejně jako Lipicánka (bude to tím že miluju běloušky XD) Shirský hřebec mi příjde na své plemeno málo mohutný,ale má krásný postoj. Hannoveračka ani appaloosky mě moc neoslovili. Takže uvidíme :) za chvilku tu budou i novinky 2014!

Fotky dneska nebudou

16. července 2013 v 18:17 | CuPy
Ahojte. Protože jsem dostala nějáké ty nápady na články tak jsem je napsala do menu. Můžete se kouknout co vás čeká a nemine XD. Bohužel dnešní fotky vás minou. Chtěla jsem fotit pro soutěž u Keníka a nakonec z toho vyplynulo hlídání dětí :D. Dneska jdu ale zařídit rajče,pokud si nevzpomenu na heslo od starého udělám nové. Foťák dělá hrozně velké fotky (4000x3000) a než to nahraju na blog tak to vážně trvá.
Takže se omlouvám lidi -.- tady máte jedinou co jsem vycvakla. Jmenuje se Míša (sestra kámošky) a furt ''Můžu taky fotit?'' Nakonec fotila mě a písek na hřišti XD.

Nový lay,info a fotosoutěž u Keníka

15. července 2013 v 8:53 | CuPy
Zdravím u menšího infa ^^. Nový lay je hodně podobný tomu který jsem dělala minulé léto,myslím že tenhle styl desingu ''přechod z jedné barvy do bílé'' je pro tenhle blog typický..vlastně nic jiného neumím XD.

Taky mě napadlo že bych udělala nějákou challenge. S tím že články by byly tak 2x v týdnu,určitě to nebude tvořit celý obsah blogu. Buď 10 věcí,A-Z challenge nebo model challenge co tu kolovala asi před rokem(?). Teďka spíš vídám challenge fotografa,ale to dělat opravdu nebudu protože se za fotografa nepovažuju (neumím foťák ani držet :D). Kdo nechce nemusí challenge komentovat.

Abych nezapomněla :) u Keníka je fotosoutěž na zajímavé téma tak se připojte ať je nás víc ^^.

Moje kresby

12. července 2013 v 9:30 | CuPy
Jen tak mimo ranch. Jako správný fanoušek poníků jsem si vymyslela svého poníka. Dobře to je trošku divné ale od konce školy (naše škola končila o týden dřív 21.6.) jsem vytáhla tablet za 1000 z alzy (vězte že kdyby byl o pár stovek dražší táta se na mě vybodne:D) a prostě začala kreslit kreslit kreslit trénovat pilovat v programu SAI. Ve photoshopu se taky dobře kreslí,ale moc se v tom nevyznám a je mě pro mě jednoduší SAI. Kdybych měla dva pasy na howrse tak bych si koupila černou perlu...hmm ^^.


Skyflower u moře ^^


Takový roztomilý snílek :D děkuju pokud se líbí tak je najdete i na mém DA > http://kikixxo.deviantart.com/

Q_Q vs. ^^

14. července 2012 v 14:01 | CuPy
HŮSTĚ BRTĚ MRTĚ ! MÁM FOŤÁK ! ŽÁDNEJ PŘIBLBLEJ MOBIL :D
ukázka...Podle mě celkem dobréx)...no samozřejmě není to perfektní :D musím zmenšovat fotky
Vrátila sem se právě z toho zakaděnýho taboru..INDIÁNI O_O

jinak asi přestěhuju blog na pise.cz....maj to tam..lepší 8) jediný co mám tady na blogu ráda je to že je tady svobodnější desing..
ale stejně nevím..blogování bez lidí nemá cenu..a vypadáto že je vás už víc ^^ takže tady je pobudu a meitím budeme stavět ranch jinde :D
do večera oběhnu :))

Jak se to...

5. června 2012 v 20:40 | CuPy
Tak si hezky poposednem..přelítneme článek očima a komentujeme...v lepším případě ho můžete i přečíst :D
SLS ? Měly sme trošku spoždění jelikož se mi zas udělalo blbě D:.
offiko to začalo půlhodiny vpřed :) více členová porota,ringy,úžasní koně všech opravdu na obdiv :)..no co já s 2 breyerama a schleichama a ještě sem pak pochopila proč si mám vzít těch koní víc :D ale nebojte ! Vylečím stejdu z benzinošetřilství a ukecám ho ať jedem na další LS :)))). Jinak bylo to super holky !:D bylo mi líto že musela jít dřív :( od Drako sem si koupila suprovou úzdečku,dečku a ohlávku ^^ zejtra hodím fotky a ještě 4 stablíci na CM :o)
Hehe...teďka nemůžu..na půlku se starám ještě o jinej blog xD
Al jinak doháním známky...začala jsem číst Harryho Pottera !:Dpotlesk ano xD

Korpiklaani xDDDD tajová pchylnost (taková úchylnosti (mám nový slovník překlepštiny)) ze skajpu :D

Forever strange

27. května 2012 v 19:30 | CuPy
Většinou...jsem opak většiny..
Hodně Vás skončilo s tím že blog na netu ne a v reálu zbíráte dál. Já to mám naopak..nezbírám a klidně bych tady psala články a obíhala kdykoliv by to bylo možné..
K narozkám nic nebylo,připadalo mi že všechny schleichy už mám které chci. Po breyerovi sem neskákala jako vždycky jako každý z většiny. Proč by se měl prášit za 800 na poličce ? Já vím je to moje volba ale mi to líto že už vidím modely takhle. A proč mám ranchovat dál když nic nezbírám ? No jo přijede stabl :) a schánět mu kámoše bude těžký.
Někteří píšou rádi když dostanou nějáký nový přírustek. Měla bych se snažit spíš udržet něco co zbírám 3 roky :/. Ale koho bude zajímat nějáký ranch co píše každý den jednu kravinu za d(r)uhou,má někdy nechtěně dvojvýznamné komentáře,pořád stejné koně ? Jen ruku na červenej orgán..N-E-Z-Á-J-E-M
Jo jinak..jak jste si nevšimly nejspíš už mi faká USB x)

Bylo hezké vědět že nejsem sama :D i když máme s kámoškama celý brony team na FB xD (dlouho sme hledaly Twilight)
Pinkie vysvětluje co dělala na Dash xD...a tak říkám.. "Ovesnou kaši? Copak jsi blá...
je jako já..nikdo jí nechápe,nerozumí,všichni jí mají za debila,miluje sladký a párty,je psychopošahanec :D prostě já xD
(jo snažím se aby to nevyšlo na jevo :P)
Dash: to sem fakt já ? 8-O
Twi,Flutt - OMFG
Rarity - Ta hříva v tom větru je tak stylová :D
Apple - Snědla kyselý jabko :DD
Celestia - PROBLEM? :DDD


Srry jestli neznáte x) určitě poznáte x))

PŘEDNASTAVENO...jelikož tu zejtodneska nebudu nejspíš

Moc dlouhý nadpis než aby se vešel do datábaze všech databazi

25. května 2012 v 19:42 | CuPy
Le aloha konoha :D
Toť dnes velký den :)). Věštění z mandaly od učitelky výtvarky :D. Dort je fakt povedenej xD..když se s dortama nechcete moc štvát,nebo nemáte čas..udělejte to jako moje máma .D. Od Mazla jsem si objednala věcičky na SCH a stablíka x) jéj :D těším se na ně...asi mu postavím mini bejvák s plazmovkou..a vlastní garáží s cisternou x)).
Následoval ještě úklid sedlovny trošku z nudy...jinak díki Naervon za nápad ještě zdokumentovat volby těch co jedou na LS :D chtěla jsem to nějak udělat doma ale máme špatný světlo :( tak očekávejte přez víkend ;).

GooD MooD

23. května 2012 v 19:48 | CuPy
Alelújah narozeninové dny ! Bude mi už....uhádnete ? :) Udělám diplík ^^.
Jedu na CLS ! Možná vemu i vzácného hosta .D
Můžu objednávat ! Takkkk..se dou odesílat spousta mejlů xD
Myslíte že scénku mám udělat na krabici nebo v krabici s otvorem z jedné stěny ? :D A musí to být reálné ?
Dneska jsme dostaly vyhodnocení profi testů,zjistila jsem že mi škodí matika...měla bych zvolit nějákou uměleckou bez matiky xD..a jestli mi to nevyjde měla bych jít na vizážistku nebo aranžérku x_x...a jestli ani to...budu si muset brát cukr bez kafe :P...
Koně se strojí,fintí jako vždycky x). Nebudu jich brát moc což se jim nelíbí protože tam chce celej ranch..anoooo budou volby :D.

Klip,video,videoklip

17. května 2012 v 19:51 | CuPy
Všem se moc omlouvám x_____x hlavně za nakázání poviného těšingu. Hrabala jsem se v katalozích a prostě jedinej divňous byl asijskej bytost :D. Bude to lord z neptunie a už pracuju i na jeho latinské jméně xD..pokud ho vůbec budu mít.

Možná bych zajela na SLS :)) máte dole anketku...CuPy na SLS :D již hlasujte !
Jinak taky jsem si hrála s webkou a zkoušela jsem natáčet díl OTR ! :D což bylo plné přeřeků a vypadá to že si budu muset pořídit scénář a logopeda protože děsně koktám jak kkt xD a ještě podruhé možná udělám videodotazník..ptejte se a já ve videu odpovídám (můžete do těhlech komentů)
 
 

Reklama