Červenec 2013

Nějak ty plány nevychází o.o

18. července 2013 v 20:34 | CuPy |  Novinky
Zdarec lidi. Myslela jsem si zase jak budu mít času a ono zase nic,proto nepojedem raději už podle plánů i když by to bylo hezké :D moc nefotím už protože se bojím že mi dojdou baterky (vždycky je problém s tím kdo je koupí) a to ještě musím nafotit do soutěže. Takže nic neslibuju..příjdete a uvidíte :)

Dneska jsem byla v našem nedalekém obchodním centru. Letěla jsem hnedka zkouknout naživo novinky. Musím říct že i když se mi Shirská klisna nelíbila na fotkách..vypadala úchvatně stejně jako Lipicánka (bude to tím že miluju běloušky XD) Shirský hřebec mi příjde na své plemeno málo mohutný,ale má krásný postoj. Hannoveračka ani appaloosky mě moc neoslovili. Takže uvidíme :) za chvilku tu budou i novinky 2014!

Fotky dneska nebudou

16. července 2013 v 18:17 | CuPy |  Novinky
Ahojte. Protože jsem dostala nějáké ty nápady na články tak jsem je napsala do menu. Můžete se kouknout co vás čeká a nemine XD. Bohužel dnešní fotky vás minou. Chtěla jsem fotit pro soutěž u Keníka a nakonec z toho vyplynulo hlídání dětí :D. Dneska jdu ale zařídit rajče,pokud si nevzpomenu na heslo od starého udělám nové. Foťák dělá hrozně velké fotky (4000x3000) a než to nahraju na blog tak to vážně trvá.
Takže se omlouvám lidi -.- tady máte jedinou co jsem vycvakla. Jmenuje se Míša (sestra kámošky) a furt ''Můžu taky fotit?'' Nakonec fotila mě a písek na hřišti XD.


Barvení - dokončení

15. července 2013 v 20:57 | CuPy |  Akce
Poslední stranu jsme chtěli udělat vyjímečnou. Přišlo se s nápadem že koně ''podepíší'' udělají otisk kopyta. Začali koně kteří jsou na ranchi nejdéle až po hříbata. Zaplnili jsme obě dvě stránky a až přijedou nějácí nováčci (doufáme) tak budeme psát na další stranu :).


Jak podpisy na petici proti vládě CuPy :D


ťupkání kopýtekVšechny se nepovedly protože jsem někde dala víc vody..a tak ^^''. Stačí to jen nalepit a mít to prostě jako..památku. Nejhorší bylo že jsem si nevzpomněla u 3 koní na jméno vůbec..tákže rychlé domýšlení.

Pozítří bude menší spam profilků + přefocení fotek u stávajících profilků > chybí jich asi 5-8 koní.

Jinak ještě bych chtěla dodat něco k desingu..ani nevíte jak mě bavilo překopávat ranch a ladit všechny velikosti a barvy :D chybělo mi to!

Nový lay,info a fotosoutěž u Keníka

15. července 2013 v 8:53 | CuPy |  Novinky
Zdravím u menšího infa ^^. Nový lay je hodně podobný tomu který jsem dělala minulé léto,myslím že tenhle styl desingu ''přechod z jedné barvy do bílé'' je pro tenhle blog typický..vlastně nic jiného neumím XD.

Taky mě napadlo že bych udělala nějákou challenge. S tím že články by byly tak 2x v týdnu,určitě to nebude tvořit celý obsah blogu. Buď 10 věcí,A-Z challenge nebo model challenge co tu kolovala asi před rokem(?). Teďka spíš vídám challenge fotografa,ale to dělat opravdu nebudu protože se za fotografa nepovažuju (neumím foťák ani držet :D). Kdo nechce nemusí challenge komentovat.

Abych nezapomněla :) u Keníka je fotosoutěž na zajímavé téma tak se připojte ať je nás víc ^^.

Barvení - 2.díl

14. července 2013 v 17:04 | CuPy |  Akce
A je tu druhý díl. Zkusila jsem do toho přimotat malou zápletku,nic lepšího jsem nevymyslela :D příště bych už šla fotit ven.


Zadní stěna konečně byla dobarvená,koně si užívají odpočinku a nikdo netuší co nastane za pár chvílí...


Podél ranche se totiž plížila Horčičná čarodějnice!!


''Tak a teďka jím pěkně osladím den!'' zachechtala se pod šátkem a pronesla mágické láryfáry.


Vrhla šílený pohled a šla se schovat za okraj.


Číhala a číhala,čekala až koně půjdou barvit dál.


Po pauze se Suzumy vrhla k barvám..samozřejmě nic netušící


Avšak po vymáčknutí barvy se podivili všichni koně okolo? Co to je?? ''Tohle že je červená?'' Divila se Knabstrupka Lizy


Přišli i ostatní koně a vedli různé debaty ''To si z nás zase Kent s Diamantem vystřelili nebo co?''


Pak se shodli na tom že možná je to jen vadná barva,ale když se otřevřely další barvy už toho bylo dost...

Barvení

13. července 2013 v 16:55 | CuPy |  Akce
zdravím lidi :D nejdřív se moc omlouvám že článek nebyl včera (wifina) tak protože tady na tomhle kompu nemám rajče a vlastně si ani heslo od rajčete nepamatuju tak dávám fotky sem :).

Kde ty časy jsoouuu..ouj eeee

Přes 1,5 roku staré :D a neuklizené. (Mandrage and Green Day neposlouchám)

Vybíráme žlutou barvu ^^

Vyzbrojeni!

Moje kresby

12. července 2013 v 9:30 | CuPy |  Novinky
Jen tak mimo ranch. Jako správný fanoušek poníků jsem si vymyslela svého poníka. Dobře to je trošku divné ale od konce školy (naše škola končila o týden dřív 21.6.) jsem vytáhla tablet za 1000 z alzy (vězte že kdyby byl o pár stovek dražší táta se na mě vybodne:D) a prostě začala kreslit kreslit kreslit trénovat pilovat v programu SAI. Ve photoshopu se taky dobře kreslí,ale moc se v tom nevyznám a je mě pro mě jednoduší SAI. Kdybych měla dva pasy na howrse tak bych si koupila černou perlu...hmm ^^.


Skyflower u moře ^^


Takový roztomilý snílek :D děkuju pokud se líbí tak je najdete i na mém DA > http://kikixxo.deviantart.com/

Skútrové řádění

11. července 2013 v 18:44 | CuPy |  Akce
Aspoň koně se o prázkách nenudí..vlastně já taky ne,všechnu svojí lenost svádím na počasí.
Diamant si z Polska přivezl nový skútr spolu s padělaným řidičákem či čo to je. Hnedka musel brázdit naše neudržované cestičky ranche aby naboural do zdi stodoly. Teďka je tam sedřený lak,ale nikomu to nevadí protože stodola se stejně musí natřít. Zajel teda aspoň nakoupit barvy a zítra se celý ranch Marshmallow do něčeho pustí. Koně mají silnou tendenci si vybudovat závislost na kafi...pozor. Kentovi se Diamantovo řádění vůbec nelíbí a závidí mu tu motorku. Proto jel také do Polska a přivezl balíček špendlíků. Ranchové cestičky vypadají tak že po nich nikdo nechodí a Diamant celý uražený jezdí jenom po jízdárně kde ty špendlíky budou taky za chvilku.


sorry za ten bordel ale nebudu si ho kvůli vám uklízet XD


Zítra očekávejte fotky z natírní krabice..řečeno realisticky :D a teď si musím vzpomenout na svoje SRka...