Srpen 2012

Trošku laku na kopyto DÍK

23. srpna 2012 v 14:10 | CuPy
A kapitolu článků o mě neslavnostně uzavírám a už o sobě psát nebudu..věřím že vám to stačilo ^^

Ještě jsem nic neřekla o bilých SM který jsme koupila na SLS. Bohužel můj plán úžasného hnědého ponyho se neukutečnil protože akrylky na tom divným bílým povrchu nechtěly moc držet. A tak jsem vytáhla z nudy sprej na vlasy a vznikla něco jako Pinkie pie..než jsem teda přišla na další nápady

Ještě je trošku nedolakovaný,doufám že mi ten fialovo něco lak nedojde a ještě dodělám kopýtka.


hvězdičky a třpytky ve hřívě..dobře není jako Pinkie pie..původní plán se nedotáhl...neumím si představit že kreslím špejlí mini balonky :D

Nalakuju i ty ostatní bílý SM :) a je mi jedno že nemají obyčejné barvy,přece si na ranchi nebuduju armádu hnědých koní :D..i když nějáký ten arsenál hnědých koní mám XD

Ale i tak se zeptám XD zkoušely jste někdy lakovat koněm lakem na nehty?:D a sprejovat sprejem na vlasy?XD

MAD CHAT

18. srpna 2012 v 13:20 | CuPy
Chtěla bych něco říct ale nevím jestli to taky tak budete brát x.x....

NEPSALA JSEM NA BLOG PROTOŽE JSEM POTŘEBOVALA TROŠKU VYBÍT SVŮJ NÁBOJ RETARDOVANOSTI ABY SEM NEZATĚŽOVALA RANCH

Teďka prožívám období kdy..vlastně jsem na začátku léta řekla že tohle bude zajímavý léto..a taky že YO. Možná na konci napíšu malé shrnutí. Ale začala jsem psát knihu.

luxusní skype konverzace ^^ jo přidejte si mě :P
vlastně se tu s vámi podělím o naše luxusní skype/FB konverazce XD

S mými dalšími brony kámoškami si jakoby každý den chatujeme..a moje kámoška která je za Twilight řekla že se jde umýt..a já se jí prostě musela zeptat jak to dělá že se umí za 3 minuty umýt...kdo nekouká na MLp - friendship is magic nejspíš nepochopí


Myslím že určitě dál pochopíte kdo jsem já :DD

Tady jsme se nějak nakazily fazolkami XD a žádné my little pony ale my little beans :DD


Na slovo ''né asi'' jsem si udělala reakci ''určitě ano'' bohužel Rainbow Dash se to nelíbilo :D


Nesnáším fejzbokový šťuchance >.<

když jsme s Twilight chtěly zkontaktovat ufony a zeptat se je na nějákou otázku :D

Takhle se začíná kvalitní konverazce na intelektuální úrovní pár tuřínu s rajčatovým protlakemChat s dvoumi lidmi..jeden potřebuje koláčky a druhý potřebuje poradit film (le libo olejovitý salám?)

Když Vám někdo řekne že bude bydlet na Marsu a vy mu to vytknete s tím že už je to klišé a on Vám řekne že na Neptunu (nebo vaší oblíbené planetě) budete sami..


některé situace si žádají o svojí vlastní hlášku!


Kiki Lavigne,zase rozjíždí svojí aktivitu na fejzboku..áno..ten název skype/fejzbuku pochází z doby jeho vytvoření:D děsná přezdívka!..P!nk je lepší x.x


8 faktů o CuPy

12. srpna 2012 v 10:56 | CuPy
Když už jsem sem chtěla dát za svojí kariéru nějáký dotazník o sobě..prostě jsem to nedokázala. Skončila jsem většinou na začátku a pak jsem si řekla ''To sem prostě nedám'' některé dotazníky jsou ještě v rozepsaných:D tak díki Naervon za nápad:)


1)Byla jsem vždy pesimista s rozdvojenou osobností
Trochu zakomplexovaná culíkatá holčička nedávající najevo zájem o to co se kolem ní děje...tehdy jsem našla sice trošku jinak smýšlejícího člověka..ale jakoby bychom se doplňovaly X). Vlastně jsem měla děsně nízké sebevědomí,pochybnosti a stydlivka..ta pesimistická část je ve mě dodnes..
Všecko se změnilo když na začátku šesté třídy se rodiče rozvedli..to začlo se mnou jít DO KOPCE..jo..nahoru. Začala jsem přemýšlet úplně jinak,nějáké komplexy ''od mého úžasného fotra'' pořád někde mám. Nesnáším ho,nemám mu být za nic vděčná..vy ho neznáte..takže je z vaší strany úplně zbytečné soudit mě proč nesnáším otce..který se ani jako otec nechoval. Pak jsem se změnila na ''trošku'' retardovanou jinak optimistickou,lehkomyslnou osobu.

2)Chybuji v koncovkách
Nevím jestli jsem chyběla ale v koncovkách děsně chybuju..takže se všem moc omlouvám pokud někde vidíte hrubku. Klidně mě na to upozorněte já se neurážím ^^. Příjde mi to děsně hloupé ._. (myslím můj pravopis...i to urážení..)

3)Zajímám se o esoteriku,nadpřirozeno a bájné bytosti.
Výklady karet jsou už dávno za mnou..(když se jedna mrška ztratila..). Zajímám se o eixstenci UFO,skřítků,víl a dalších takových bytostí.Snažím se pracovat s energií a mluvit se svým ignorantským morčetem co mi kadí na postel a pak ty bobky jí -.-. Je mi jedno že někteří lidí jsou tak tupý a těmhle věcím nevěří,pak je ani nemají šanci vidět. Nemáte důkaz že existují, a ni nemáte důkaz že neexistují ^^.

4)Kreativní tvorba
Nuda ve škole je jako múza-
Díki ní jsem objevila svůj talent pro básničkaření ^^ občas se snažím napsat nějákou písničku ale většinou se to stočí k té básničce. Stejně tak se snažím psát povídky což mi moc nejde protože vynechávám detaily a to nedodává moc realistický text takže si povídky píšu spíš do své hlavy. Také moc ráda kreslím ..neumím překreslovat věci..to byl problém,všecko jsem radši kreslila z hlavy tak jak to vidím já.

Ukázka mojí básničky:))

Vítr nejlepší koňův přítel
Tak kde on běží svět nepostrádá křídel
Kopyta se něžně dotýkají země
Která jim odpovídá téměř němě
Dává naději a svobodu
Tomuhle větrnému národu

5)Díki ponyclubu s koňmi
Šak určitě znáte ty otravné letáčky v časopisech -.- ale dá se říct že díki nim sem koňmi propadla. Ale jako..připadá mi směšné jak se všichni ty knížky snaží prodat i ty věci :DD. Pak ale koně vystřídali poníci:)) zjistila jsem že poníkům rozumím líp než velkým koním.

6)Hadi,davy,ostré předměty,brouci
Moje fobie..dejte přede mě hada v terárku s broukama které nese dav německých turistů s ostrýma nožema a pak mě nedožene ani Usain Bolt !
Pavouci mi ani nevadí:) mám zrovna jednoho pavouka v koutě..a zabil mi mojí mouchu..kterou jsme taky měla moc ráda:/ menovala se Koko Čenl!!!

TIP pokud vás otravuje moucha stačí si uvařit kakao,pak ho vypít a nechat skleničku jen tak stát u sebe. Až se moucha nahrne pro kakao teďka Vám poslouží průhlednost sklenice a rychle přiklapnete sklenici něčím většímnež je šířka sklenice. Pak radši mouchu pusťte z okna;) a nezapomeňte jí dát pěkné jméno!

7)Otaku,Brony..fakt poslouchám to co se mi líbí?
Před dvěma rokama jsme poslouchala prostě pop..to co se mihlo na Óčku v hitparádě jsem si hnedka musela od někoho poslat. Madonna,Avril,Justin...,Enrique Iglesias,..MINULOST. Díki tomu že jsem zase začala přemýšlet jinak jsem objevila tu tvrdší hudbu. Smysluplné texty,andělské hlasy (Mr.Lordi neboj ty taky
Jsem otaku..to znamená že koukám na anime (žádné pohádky vy zaostalci u pokémonů!) čtu mangu (yaoi..hihihi..) a zajímám se o Japonsko. Japonská kultura a historie je úžasná:) už jsem se naučila jíst jídelníma hůlakam x).
A jsem i ponyfikovaný brony ^^ PONIIIEEEES
Občas mám problém se zabývat všemi věcmi co mám ráda..ale nějak to jde:D

8)Hledám tam kde ostatní ne,blbosti denní pasta na zuby.
Číslo 8! Tak úžasné symetrické. symetrii mám moc ráda,samozřejmě se s nakloněnými věcmi bavím a nediskriminuji je. Směju se částem filmů kterým ostatní nepřipadají vtipné..sorry ale výrazy některých herců si opravdu zasloužit pěkně zasmát :D. Přemýšlím i jako klíč,když kámoš hrál Risen měl najít v takový barabizně klíč..a já jsem řekla ''Kdybych byla klíč určitě bych se schovala pod postel'' no a ..kde ten klíč byl..samozřejmě že u postele!:D ooch ta intuice. Samozřejmě tohle je jen příklad:). Také ráda vymýšlím pro někoho asi blbé věci. SŮL S PAŠTIKOU! (jo taky mám moc ráda CAPS LOCK X).

A vaše CuPy na závěr ^^

the Morče

8. srpna 2012 v 12:48 | CuPy
Tohle je moje Morče s velkým M jak jste si určitě každý všimnul.
Vracíme se o 3 roky zpátky do TESCA...a tam ho vidím schovaného v domečku. Po tom co jsem se tak našrotila všech knížek o morčatech z knihovny a připravila luxusní domeček jsem se tolik těšila!

Tady jeho úplně první fotka:) měl dva měsíce a hnedka dva týdny po jeho přijetí do domova musel k veterináří kvůly očíčku. Úplně ho měl zalepené chudinka a doteď s ním mám problémy:'(.

Byl tak malý:D

A tady nová klec:) mašličky!:D
O pravních vánocích.. pak jsem to sundavala protože..se toho..celkem bál x)
V jeho sultánského domečku bylo celkem útulno:DKdyž jsem ho měla asi měsíc-dva tak jsem ho vzala za dům na procházku:D. Samozřejmě utekl mi pod smrček a já pak se točila na každou stranu dokud mi ta paní z desátého poschodí nepřišla pomoct s koštětem:D.
V tom samém místě jsme pak potkaly další paní s morčátkem klukem, o to morčátko se starala vnukovi..a to bylo první morčátko které Bobýk poznal mimo dům.


Letní fotky když už mi neutíkal a poslušně za mnou běhal:D

u sedmikrásek
Vždycky mi rád vyleze po noze a pak špiní tlapičkama od hlíny:3

Myslím že po roce jsme opravdu zažily opravdu hodně..projevující důvěra,olizování kousaní,běhání za mnou a žádné utíkání nás tak spojilo a já ho brala jako svého nejlepšího kamaráda. A myslím že pro něho bylo největší dobrodružství pobyt u babičky..Boby si prostě jen tak cválal po pěšince mezi slepicemi!:D

Jeho dortík k prvnímu roku u nás!^^

V ten rok jsme se ještě přestěhovaly a Boby dostal další novou větší klec:)

Druhé vánoce v novém domově:))
Pak se seznámil s dalšími morčaty. Dostávala nové klece a jeho očíčka vždycky mám pocit že mi rozumí,vždycky mám pocit že mě poslouchá i když jí mrkvičku...nebo trávu na střeše svého domečku:)

Pak přišla tahleta kráska ....TOFFI..promiňte..nedokážu o ní nic napsat tak aby to nebolelo..ona už je v klidu mezi oblaky:'''(
unavená mamča se dívá na svoje neposedy..na to že rodila poprvé tak jich bylo až 3...
Doufám že se mají všichni dobře ve svých domovech:)
Táta jim radí:D

Pak další osudové dobrodružství u babičky u které Toffi nedojela v pořádku:(( nevím jestli to bylo tou cestou autem..ale přísahala bych že to žádná nemoc nebyla..
S Bobýkem mě čeká už třetí rok a já doufám že mu snad ještě přibyde nový kamarád a mě krásné roky s ním navíc.


A taky mi stejně připadá že sem se v tom focení trošku zlepšila:DD
Šak nebojte..drápky má teďka ostříhané:)


VIDEO na závěr :)

Zachraňujeme - Semišový

8. srpna 2012 v 11:20 | CuPy
Možná jsem to nakousla v té předchozí galerii....
Když jsem viděla všechny ty koně,moje hračky dětství :) rozhodla jsem se je ''zachránit''
určitě každý měl takové semišové koníky. Bože..když mi bylo 10 tak jsem si s nima pořád hrála na vyjížďky ještě s dvěma mini bárbínama a byla sem šťastná! Ale teďka desetiletý holčičky brečí kvůly tomu že jim někdo zlomil srdíčko a rozmázávaj si řasenku (debilní generace SWAGŮ A YOL...) Pak přišli...SCHLEICH a vystřídaly je..i chinské gumové my little pony kteří mají stejné cutie mark -.-


Když jste dítě neuvažujete že když po něčem čmáráte tak to ničíte:/
Myslím že i oni mají místo v modelech koní :) nechci aby zase stály další rok v koutě zasedával je prach..no možná jim přidělám profilky;)

děkuju za přečtení..v dalším dílě budeme rozplétávat hřívu chinaguma my little pony

Snad nevadí že napíšu na téma týdne..moje morče je awesome :DD

Předěláváme

3. srpna 2012 v 16:48 | CuPy
A zase jsem se naštěstí začala starat o Ranch :D
A přišel i nový dess:) začala jsem přidávat brushe (takový ty ozdobný obrázky x))
Samozřejmě jsem vymyslela zase nový slogan..ale ten minulý slogan (Why u so marshmallow?). A prostě sem si ho začala prozpěvovat,představila jsem si pochmurnou deštivou náladu (mimochodem včera v noci v Praze byla luxusní bouřka o.o).
A pak mě napadlo že s tím sloganem by vznikla úžasná psychologická detektivka s nádechem hororu ^^. Asi to nechápete co..my totiž máme s kámoškou Anime challenge (kdo dokouká nejvíc anime seriálů do 11.8. :D) tak mi z toho zas hrabe.

Ještě k tomu desingu...sem hrozný čtyřválcový pohon na minimum takže nadpisky nahoře nejsou asi moc čitelné ,ani nebudou klikací protože by to pak dělalo nepěknou čáru -.-. Takže je asi dám na to žluté pozadí x)

Jo a chtěl by tu někdo mé kresby koní?:) nejsou nějak famozní (pro mě jo:DD) ale snad se Vám budou líbit :) (budou muset...>:D). A taky čekejte prázdninový díl talkshow OTR ;)

A diplomek od Chevaulinky:) děkuju!

zachraňujeme

2. srpna 2012 v 17:46 | CuPy
A sem zpátky a dřív! ^^ nakonec sme tam nebyly tak dlouho..už sme si zase lezly navzájem na nervy jako minule XD
No z nudy jsem nahrála fotky z babičky ^^ ..teda z pobytu u babičky x))
je tam i bonus toho jak jsme zachranovaly a převezly k nám na ranch nové zvířectvo!:))
Bohužel se nemůžu dostat na ranchové rajče..takže to nahrávám na staré -.-

Ano toto album je nudné bez předmětu a popisuje ubohý život navenkově!!!:D
těch komentářů....je dobrý si nevšímat o_o