Květen 2012

Forever strange

27. května 2012 v 19:30 | CuPy |  Novinky
Většinou...jsem opak většiny..
Hodně Vás skončilo s tím že blog na netu ne a v reálu zbíráte dál. Já to mám naopak..nezbírám a klidně bych tady psala články a obíhala kdykoliv by to bylo možné..
K narozkám nic nebylo,připadalo mi že všechny schleichy už mám které chci. Po breyerovi sem neskákala jako vždycky jako každý z většiny. Proč by se měl prášit za 800 na poličce ? Já vím je to moje volba ale mi to líto že už vidím modely takhle. A proč mám ranchovat dál když nic nezbírám ? No jo přijede stabl :) a schánět mu kámoše bude těžký.
Někteří píšou rádi když dostanou nějáký nový přírustek. Měla bych se snažit spíš udržet něco co zbírám 3 roky :/. Ale koho bude zajímat nějáký ranch co píše každý den jednu kravinu za d(r)uhou,má někdy nechtěně dvojvýznamné komentáře,pořád stejné koně ? Jen ruku na červenej orgán..N-E-Z-Á-J-E-M
Jo jinak..jak jste si nevšimly nejspíš už mi faká USB x)

Bylo hezké vědět že nejsem sama :D i když máme s kámoškama celý brony team na FB xD (dlouho sme hledaly Twilight)
Pinkie vysvětluje co dělala na Dash xD...a tak říkám.. "Ovesnou kaši? Copak jsi blá...
je jako já..nikdo jí nechápe,nerozumí,všichni jí mají za debila,miluje sladký a párty,je psychopošahanec :D prostě já xD
(jo snažím se aby to nevyšlo na jevo :P)
Dash: to sem fakt já ? 8-O
Twi,Flutt - OMFG
Rarity - Ta hříva v tom větru je tak stylová :D
Apple - Snědla kyselý jabko :DD
Celestia - PROBLEM? :DDD


Srry jestli neznáte x) určitě poznáte x))

PŘEDNASTAVENO...jelikož tu zejtodneska nebudu nejspíš

Moc dlouhý nadpis než aby se vešel do datábaze všech databazi

25. května 2012 v 19:42 | CuPy |  Novinky
Le aloha konoha :D
Toť dnes velký den :)). Věštění z mandaly od učitelky výtvarky :D. Dort je fakt povedenej xD..když se s dortama nechcete moc štvát,nebo nemáte čas..udělejte to jako moje máma .D. Od Mazla jsem si objednala věcičky na SCH a stablíka x) jéj :D těším se na ně...asi mu postavím mini bejvák s plazmovkou..a vlastní garáží s cisternou x)).
Následoval ještě úklid sedlovny trošku z nudy...jinak díki Naervon za nápad ještě zdokumentovat volby těch co jedou na LS :D chtěla jsem to nějak udělat doma ale máme špatný světlo :( tak očekávejte přez víkend ;).

GooD MooD

23. května 2012 v 19:48 | CuPy |  Novinky
Alelújah narozeninové dny ! Bude mi už....uhádnete ? :) Udělám diplík ^^.
Jedu na CLS ! Možná vemu i vzácného hosta .D
Můžu objednávat ! Takkkk..se dou odesílat spousta mejlů xD
Myslíte že scénku mám udělat na krabici nebo v krabici s otvorem z jedné stěny ? :D A musí to být reálné ?
Dneska jsme dostaly vyhodnocení profi testů,zjistila jsem že mi škodí matika...měla bych zvolit nějákou uměleckou bez matiky xD..a jestli mi to nevyjde měla bych jít na vizážistku nebo aranžérku x_x...a jestli ani to...budu si muset brát cukr bez kafe :P...
Koně se strojí,fintí jako vždycky x). Nebudu jich brát moc což se jim nelíbí protože tam chce celej ranch..anoooo budou volby :D.

Klip,video,videoklip

17. května 2012 v 19:51 | CuPy |  Novinky
Všem se moc omlouvám x_____x hlavně za nakázání poviného těšingu. Hrabala jsem se v katalozích a prostě jedinej divňous byl asijskej bytost :D. Bude to lord z neptunie a už pracuju i na jeho latinské jméně xD..pokud ho vůbec budu mít.

Možná bych zajela na SLS :)) máte dole anketku...CuPy na SLS :D již hlasujte !
Jinak taky jsem si hrála s webkou a zkoušela jsem natáčet díl OTR ! :D což bylo plné přeřeků a vypadá to že si budu muset pořídit scénář a logopeda protože děsně koktám jak kkt xD a ještě podruhé možná udělám videodotazník..ptejte se a já ve videu odpovídám (můžete do těhlech komentů)

Děss-běs

13. května 2012 v 15:24 | CuPy |  Novinky
Vypadá to na další týden možná i měsíc bez fotek. Připojím mobil ke kompu jako vždycky a hlásí mi to> Nelze provést. Ukončete tento modul ! << kde asi ty *@//&!** ?!
Komp mobila nevidí...v mobilu já nevidím kde mám vypnout modul :D celkem komplikované. Ale počkejte až to pude bude nával fotek >xD
Něco pozitivního na konec ? :D. Dám sem zítra speciál o nejdivnějších tvorech z katalogu Schleich 2012. Povinej těšing ! xD
Kdo to viděl kdo to viděl ?? :D muhehehehehehe
Moje IQ je 6000..stejně jako má 6000 učitelů tělocviku 8-)