Červenec 2011

Divnej den :D

10. července 2011 v 19:32 | CuPy
Dneska to bylo celý divný :D 4 roky jezdím na kole bez helmy (mám nový kolo) no jedu jedu stoupnu si v šlapadlech váhu dám dopředu prudce zabrzdím no a :D přeletím přez řídítka a dopadnu na kolena xD štěstí že se kolo odkliknkalo na jednu stranu a já na druhou ;o.Ale nejlepší je že sem se pak gebila xDDD fakt sem divná,přeletím přez řídítka..seberu se ze země a pak se směju :DD to musel bejt pohled.Dala bych to na youtube x).Pak když luxuju tak honím po pokoji mouchu protože si myslím že se mi tou hadičkou vluxuje :D.S kámoškou děláme ze šišek sudy na pivo pro schleichy x).Musím přestat pít džusy z koncetrátu ,i když oni sou všichni z koncetrátu a jesti některý ne tak je to divný ;D.

Jsem zpět ;)

9. července 2011 v 18:05 | CuPy
Neopálená,šťastná,unavená jsem tu :D.Vzpomínáte na mé šetření na breyera ? Je to v kapse !! Za těch 5 dní jsem si vyžebrala toho tolik od příbuzných že x).Bábi byla prostě nej ! Nebylo by ní nemám ani learyse :/.Máma bude zuřit dá mi zaracha ale mě to vadit absolut nebude xD.Teda jestli to bude delší jak týden =.= .A kdo že to je ? :) běloušek :DD,nechte se překvapit.

Leo má sedlo

4. července 2011 v 12:01 | CuPy
Ach jo lidi.15 min hledám v článcích kde se dá přednastavit článek a nic ani v nastavení to nikde snad ani není :/.No ale já na to příjdu určitě .Dneska jsem našla sedlo ! Sedlo z mého starého semišového(?) koníka.Měly jsme problém se zapnutím podbřišníku :D ale nakonec to bylo ok xD.5 dnů neaktivity

3. července 2011 v 19:43 | CuPy
Ahoj! Tak chci se předem omluvit z 5 denní neaktivitu..jedu k bábi musím si došetřit na toho breyera x(.Odjíždíme 4.7. po obědě takže vám vstihnu něco přednastavit ;).Vracíme se 9.7..Ty jo dneska celý den pršelo,foukal vítr a ani se nadelo jít ven :(((.Ach jo,pěkný začátek prázdnin.Hřebci hrají mariáš v klubovně ,hříbata hrají něco na superhrách a klisny se starají o domáctnost a ještě sledují telenovelu :D.No já se nudím tak se dívám na filmy a skládám 1000 dílne puzzle T_T.

Trénink - Ela a Monča

2. července 2011 v 15:59 | CuPy
Tak a je tu trénink :) Monča si vzala Eleanoruna skoky bez sedla :DD kaskadérka.Nejdřív jí schodila ale pak to už šlo ok ;).

Inspirace

1. července 2011 v 16:07 | CuPy
Osvobozeni od 10 měsíční buzerace se flákáme nebo odjíždíme na dovolenou.Já osobně jsme zoufalá protože mi furt mí drazí rodičové každý den říkají něco jiného..zůstanem v čr..pojedem do itálie..doma sme ! Už mě to začíná pěkně štvát takže uvidím.Jinak teďka hledám inspiraci v okolí o čem psát..zítra bych pro vás měla třeba trénink hříbat a koní na sezónu parkuru a drezúry.Pozítří dodám profilky .slibuju! Jen na to nezapomenout.Tak oběhnu ;).