Červenec 2011

Pozdrav od andělského hrnku

28. července 2011 v 14:29 | Monču ^^
Zdravím ! Andělský hrnek (CuPy) mi nedůvěřivě dala heslo a řekla at vás všecky pozdravujúúú ! =D
Chtěla sem vám dát sem pár obrázku z howrs ale nějak mi to neleze =/..zase asi nějáký změny.
Nevím co myslela tím ,,oběhni,, takže asi nic. Páá !

Banana

25. července 2011 v 19:26 | CuPy
Haj lidi :).Dneska jsem se ták nudila až jsem vymyslela náramek :DD prohrabala jsem jednu krabici věcí starších než sama moje bábi.Najdu takovou divnou žlutou věc..a nazvu jí Mr. Banán :D.V tu mě napadne dát si jí na ruku a jak by to vypadalo jako náramek..připojím modrý provázek a náramek je na světě !

Nebudu tu..(zas ?)

24. července 2011 v 20:28 | CuPy
Ahoj :).Materiály na deku jsou nenalezeny takže problém,ale je tu ještě šance že můžu roztříhat svoje starý věci,snad mě neroztříhne máma -_-. Jinak jedu na týden s kamarádkou k její babičce ! :) hrozně se těším,to bude zase exploze smíchu :DD.Beru svý morče Bobýka a možná nějáké sch..nevím jestli i Farisse..ten když jsem ho seznamovala s Bobýkem tak si asi 6x ukáknul :DDD já nemohla...xDD..(normálně si ukákne 2x když ho vezmu z klece).Jinak plánuju nafotit další trénink na jízdárně :) odjíždím až v úterý takže budu mít čas něco přednastavit (děkuju VaJe :)) a vrátím se někde toho 1.8 .Až se vrátím bude dess ! Dneska jsem konečně zvolila barvy :) tak ještě pár brushů a koníku a bude to hotový ;).A co se týče přednastavení..stačí když okomentujete některé články,přece když tu nebudu nemůžu komentovat u vás.

Dny na ranchi

23. července 2011 v 8:58 | CuPy
Ahooj,no ehm tak nejdřív jsem přespávala u kámošky pak jsem zapoměla že mám ranch :D no.Learys hrozně žárlí na ohlávku Cedrica xD musím mu taky nějákou vyrobit ale jaksi mi došly materiály tak se mu pokusím ušít deku :) i když v tohmle počasí je to na... říká Lei a včerejší dešť to bylo co ? No jo :D. Nevíte někdo co to znamená když morče nechce jíst seno ? Mám o Bobýčka strach :((.Jinak jak vidím je asi na čase změnit dess co říkáte ? Dám si sem zase tu duhu ^^.Tak to je z dnešních a z včerejších novinek vše.Du oběhnout :).Sakra už nikdy nejím ten citronovej koláč..chvílí mám blbou náladu a pak dobrou..=_=


<< Learys jako živej :(

Ohlávka

20. července 2011 v 18:06 | CuPy
Ahojte,včera jsme jeli do Ústí nad Labem takže jsme nic moc nestihla napsat..No ale tady jsou slibované fotky ;),ráda bych na ohlávku příště dala i ty kroužky ale mám jich moc málo a nevím kde vzít další.Fotky nic moc ale snad bude foťák ok.

Sádrokartón

13. července 2011 v 20:06 | CuPy
Kecám žádnej sádrovej kartón nemám :D

-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-.
.
.
.
.
.
Je to breyer ;))
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.....
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
.
.
.
.
.
-
-
-
.
.
.
.
.
.
-
.
.
.
.
.
Bouřka !
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Je :D a je too...
-
-
-
-
-

.
.
.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

.
Cedrííc :D jupííí mámu a mě ranila mrtvice :DD ale přežily jsme xDDD jsem ráda že to vyšlo :))



Profilky

11. července 2011 v 19:16 | CuPy
Jupíí konečně jsem se dohrabala k profilkůůům :D Nemusíte komentovat ;) a jestli už tak klidně udělejte nějákého smajlíka .Zítra už bude na našem ranchi kamarád pro Leiho x)) vsadím se že to čekání nám uškodí :DD.Pak si chci v srpnu 100% koupit nové schleichy,musíme ukecávat ;o .Jo..morče mi teďka udělalo takový jizvy že vypadám jako emouš T_T fakt,má krátký ostrý drápky..jen čekám až na nich uvidím svojí krev :DDD.

RM Leonah

11. července 2011 v 19:06 | CuPy
RM Leonah
Pohlaví - Hřebec
Plemeno - Paint horse
Věk - 9 let
Výrobce - Schleich
Rok - 2006
Zaměření - Western,rekreace
Jak se ke mě dostal - Dala mi ho kámoška k vánocům :)
Barva - strakáč
Manželka - žádná
Potomci - žádní
Povaha - Parťák do nepohody :) je pro každou zábavu a zúčastňuje se snad každých akcí x).Má rád adrenalin a cválání ve vodě. Občas je trošku prudčí,nesnáší stereoptyp. Zajímavé že poslouchá country a rockovou muziku..při Rihanně se mu zvedá kýbl..což je na něm poměrně vidět. Takže jestli chcete si někam vyjet na dálku počítejte s ním :3

RM Chargey

11. července 2011 v 19:00 | CuPy |  Moji Schleich koně
RM Chargey
Pohlaví - Hřebec
Plemeno - Arabský plnokrevník
Věk - 7 let
Výrobce - Schleich
Rok - 2007
Zaměření - Výstavy,parkúr
Jak se ke mě dostal - Máma měla výplatu tak mi nabídla jestli nechci žádného koníka x)
Barva - tmavší hnědák
Manželka - RM Cassidy
Potomci - DiDy,Nancy
Povaha - Někdy arogantní a někdy milí.Někdy střízlivý a někdy opilý :D.Miluje svojí rodinou a rád se chlubí svými dcerkami a manželkou xD. Patří do skupiny gambleři,gangsteři,grafoťáci,opilci,průšviháři atd. našeho ranche.Je celkem inteligentní a rád vyvolává super extra dojem. Rád sleduje reakce ostatních a baví se hraním 4story.

RM Deep Luna

11. července 2011 v 18:54 | CuPy |  Moji Schleich koně
RM Deep Luna
Pohlaví - Klisna
Plemeno - Fríský kůň
Věk - 12 let
Výrobce - Schleich
Rok - 2005
Zaměření - Rekreace,drezúra
Jak se ke mě dostala - Máma koupila :D
Barva - Vraník
Manžel - RM Tietse
Potomci - Angy
Povaha - Ráda zazlobí,nesnese začátečníky.Je aktivní a vynalézavá(umí si otevřít závoru u boxu).Ráda vykrádá stodolu o mrkve :D.Jedná někdy lehkomyslně ale svojí Angy dokázalá že je máma jaksepatří :).